Vučić se oglasio iz daleke zemlje, spremaju se važni razgovori sa svetskim liderima
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u Republici Indiji, gde učestvuje na Samitu o veštačkoj inteligenciji. Tim povodom predsednik se oglasio na društvenoj mreži X i kratko poručio:
- Drago mi je što sam u Indiji i što učestvujem na AI samitu…
Uz objavu je podeljena fotografija sa jednog od ranijih susreta Vučića i indijskog premijera Narendre Modija.
Tokom boravka u Indiji planirani su i važni bilateralni sastanci. Predsednik Srbije sastaće se sa predsednicom Republike Indije Droupadi Murmu, kao i sa premijerom Narendrom Modijem.
Reakcije iz Srbije nakon istupa Željke Cvijanović u Beogradu
Pored toga, najavljen je i niz razgovora sa drugim svetskim zvaničnicima, a očekuje se da će teme obuhvatiti tehnološku saradnju, razvoj veštačke inteligencije, investicije i jačanje ekonomskih odnosa između dve zemlje.
NAJNOVIJA VIJEST! OVO ĆE TEK IZAZVATI REAKCIJE: Možemo u Saboru otvorio temu koja pogađa 68.000 hrvatskih branitelja!
VELIKA NAJAVA PRED KRAJ JUNA! Vučić: „Pozivam sve građane da dođu ispred Skupštine“
ŠOKANTNE TVRDNJE O PREDMETU “KRAVICA”! Da li se iza zatvorenih vrata sprema presuda koja bi mogla izazvati politički zemljotres?
ŠOK U VENECIJI! Opozicija ostala bez glavnog aduta – Srbija dobila snažnu potvrdu koja menja sve!
Pratite Točka
Najnovije vijesti direktno na vašem Facebooku.
