IZA BOLNIČKIH VRATA SE VODI TIHA BORBA: Ministar dao prvo informacije o stanju Dačića!

0
IMG_1545

Ministar za javna ulaganja Darko Glišić oglasio se povodom zdravstvenog stanja Ivica Dačić, potvrdivši da su najnovije informacije donele određenu dozu optimizma, ali i da situacija i dalje zahteva oprez.

„Poslednje vesti od jutra su ohrabrujuće. U kontaktu sam sa njegovim najbližim saradnicima i nadam se da ću imati priliku da ga posetim“, rekao je Glišić.

On je naglasio da je pravovremena reakcija lekara bila od presudne važnosti, ističući da je medicinska pomoć ukazana u ključnom trenutku.

„Ta reakcija u poslednjem trenutku predupredila je scenario koji niko nije želeo“, poručio je ministar.

Podsećanja radi, Dačić se i ranije suočavao sa određenim zdravstvenim izazovima, uključujući i šećernu bolest, što je dodatno zahtevalo pažnju lekarskog tima. Zahvaljujući brzoj intervenciji, situacija je stavljena pod kontrolu i sada se pažljivo prati dalji tok oporavka.

Poruke podrške stižu sa svih strana, a među onima koji su mu poželeli brz oporavak je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

„Od srca mu želim da se što pre vrati svojoj porodici, a potom i obavezama. Verujem da će iz ove borbe izaći jači“, dodao je Glišić.

Javnost i dalje sa velikom pažnjom prati razvoj događaja, dok saradnici i porodica izražavaju nadu u pozitivan ishod.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *