LJUDI VEĆ KORISTE OVO👇

BEĆIROVIĆ RASPALIO: “Izložen sam lažima”: Otkrio nešto zbog čega kritičari ne mogu šutjeti: “Devet puta…”

0
1774094935-1770371860-viber-image-2025-05-07-10-12-34-format-avifwidth-1200-690x480-690x480

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Denis Bećirović obratio se danas medijima nakon obilježavanja Dana šehida na mezarju Kovači, gdje je govorio o kulturi sjećanja, širenju laži i svom diplomatskom radu.

“Najteža bolest koja može zahvatiti bilo koji narod je zaborav. Zato moramo čuvati kulturu sjećanja, istinu o bh. herojima i učiti nove generacije da im se nikada zlo ne ponovi” rekao je Bećirović.

“Lažovi moraju znati…”

Bećirović je naglasio da je ponosan na širenje istine o BiH u posljednje tri godine, ističući kao uspjehe usvajanje Rezolucije o Srebrenici u UN-u i otvaranje spomenika u New Yorku.

NE PROPUSTI OVU PRILIKU👇

Potom je direktno odgovorio na medijske napade.

“Živimo u vremenu kada se laži šire veoma brzo. I sam sam izložen lažima. Prije nekoliko dana razgovarao sam u Briselu sa šeficom EU diplomatije, predsjedavajućim Vojnog komiteta NATO-a i zamjenicom generalnog sekretara — a potom se pojavila vijest da nisam razgovarao sa generalnim sekretarom NATO-a. Lažovi moraju znati da sam se do sada devet puta sastao sa generalnim sekretarom NATO-a i uskoro ću opet” poručio je Bećirović.

MNOGI SU VEĆ POGLEDALI👇

Dodao je da će u narednim danima putovati u Washington.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Možda ste propustili