BEĆIROVIĆ RASPALIO: “Izložen sam lažima”: Otkrio nešto zbog čega kritičari ne mogu šutjeti: “Devet puta…”
Predsjedavajući Predsjedništva BiH Denis Bećirović obratio se danas medijima nakon obilježavanja Dana šehida na mezarju Kovači, gdje je govorio o kulturi sjećanja, širenju laži i svom diplomatskom radu.
“Najteža bolest koja može zahvatiti bilo koji narod je zaborav. Zato moramo čuvati kulturu sjećanja, istinu o bh. herojima i učiti nove generacije da im se nikada zlo ne ponovi” rekao je Bećirović.
“Lažovi moraju znati…”
Bećirović je naglasio da je ponosan na širenje istine o BiH u posljednje tri godine, ističući kao uspjehe usvajanje Rezolucije o Srebrenici u UN-u i otvaranje spomenika u New Yorku.
NE PROPUSTI OVU PRILIKU👇
Potom je direktno odgovorio na medijske napade.
“Živimo u vremenu kada se laži šire veoma brzo. I sam sam izložen lažima. Prije nekoliko dana razgovarao sam u Briselu sa šeficom EU diplomatije, predsjedavajućim Vojnog komiteta NATO-a i zamjenicom generalnog sekretara — a potom se pojavila vijest da nisam razgovarao sa generalnim sekretarom NATO-a. Lažovi moraju znati da sam se do sada devet puta sastao sa generalnim sekretarom NATO-a i uskoro ću opet” poručio je Bećirović.
MNOGI SU VEĆ POGLEDALI👇
Dodao je da će u narednim danima putovati u Washington.

PUTIN POSLAO SNAŽNU PORUKU! Obratio se Iranu u jeku krize - “Rusija ostaje…”