PORUKA IZ ARENE DIGLA PRAŠINU! Brnabić bez zadrške: „Razlika je sada svima jasna“

0
IMG_1982

Ana Brnabić oglasila se iz Beogradska arena, gde se održava veliki skup Srpska napredna stranka, ističući da je atmosfera izuzetna i da je dvorana ispunjena do poslednjeg mesta.

Kako je navela, posebno je zahvalna građanima na podršci, pre svega Aleksandar Vučić.

„Velika zahvalnost našem narodu. Pokazali su kakvu podršku pružaju, pre svega našem predsedniku Aleksandru Vučiću koji je to zaslužio“, poručila je Brnabić.

Govoreći o političkoj situaciji, naglasila je da ne želi unapred da govori o rezultatima lokalnih izbora, ali je istakla važnost stalne komunikacije sa građanima.

„Nama je važno da damo sve od sebe da svaki dan pokažemo koliko nam je stalo da razgovaramo sa ljudima“, rekla je ona.

Podsetimo, miting je počeo u 16 časova u Beogradskoj areni, gde se očekuje i obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Brnabić se osvrnula i na širi kontekst globalnih dešavanja, naglašavajući da država ulaže napore kako bi se ublažile posledice međunarodnih kriza.

„Neko je morao ozbiljno da radi da ne bismo osećali krizu zbog rata na Bliskom istoku“, rekla je.

Na kraju, poslala je i političku poruku koja je izazvala pažnju:

„Blokaderi traže podršku od stranaca, a mi od ovih ljudi.“

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *