TELEFONSKI POZIV IZMEĐU NETANJAHUA I TRAMPA! Netanjahu poručio: “Do srži uništavamo…”
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu izjavio je da je danas telefonski razgovarao sa predsjednikom SAD Donaldom Trampom o mogućem sporazumu s Iranom, prenosi izraelski portal Ynet.
– Razgovarao sam sa Trampom ranije danas. Tramp vjeruje da postoji prilika da se iskoristi značajan napredak Izraelskih odbrambenih snaga i američke vojske kako bi se osigurali vojni ciljevi u okviru sporazuma koji će zaštititi naše strateške interese – istakao je Netanjahu.
Premijer je dodao da će Izrael braniti svoje interese u svim situacijama i da će IDF u međuvremenu nastaviti napade na Iran i Liban.
– Do srži uništavamo raketni i nuklearni program i nastavljamo da ozbiljno štetimo Hezbolahu. Prije samo nekoliko dana eliminisali smo još dva nuklearna naučnika uključena u iranski nuklearni program, i naša ruka je i dalje ispružena. Čuvat ćemo naše vitalne interese u svakoj situaciji – upozorio je premijer Izraela.
Trump opet iznenadio! Tvrdi da se iz Irana može pješke doći u Katar - pogledajte kartu!
SAD i Iran postigli okvirni mirovni sporazum
Preminuo američki glazbenik Oliver Tree u 32. godini
PREDSEDNIK VUČIĆ UPUTIO ČESTITKU TRAMPU: „Čestitke Donaldu Trampu za…”
Pratite Točka
Najnovije vijesti direktno na vašem Facebooku.

IZRAELSKI MINISTAR PODIGAO BURU! Šokantni komentari Smotriča: “Izrael bi trebao…”