VICO KONAČNO PROGOVORIO! Poslao jasnu poruku nakon historijskog uspjeha Zmajeva!
Zeljković nakon plasmana na Mundijal: “Jedina smo reprezentacija sa Zapadnog Balkana — rezultati govore više od riječi”
Predsjednik Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Vico Zeljković obratio se medijima nakon historijskog plasmana Zmajeva na Svjetsko prvenstvo. Na početku obraćanja uputio je zahvalnost svima koji su učestvovali u ovom rezultatu — igračima, selektoru Sergeju Barbarezu, direktoru Emiru Spahiću i kapitenu Edinu Džeki.
“Ovo je dokaz kvalitetnog rada i discipline”
“Ovo je dokaz kvalitetnog rada i discipline u prethodnom periodu. Posebno bih se zahvalio predsjedniku UEFA-e Aleksanderu Čeferinu i kompletnoj delegaciji — njihova podrška nam mnogo znači” istakao je Zeljković.
“Jedina smo reprezentacija sa Zapadnog Balkana”
NE PROPUSTI OVU PRILIKU👇
“Ovaj rezultat je još veći kada znamo da smo igrali protiv Italije. To pokazuje naš kvalitet. Jedina smo reprezentacija sa Zapadnog Balkana koja se plasirala na Mundijal” dodao je predsjednik Saveza.
“Rezultati govore više od riječi”
MNOGI SU VEĆ POGLEDALI👇
Zeljković se osvrnuo i na kritike koje su pratile njegov rad.
“Bilo je mnogo osporavanja, kako prema meni lično, tako i prema Savezu. Nisam se bavio tim stvarima, već isključivo radom. Danas rezultati govore više od bilo kakvih riječi” poručio je prvi čovjek N/FS BiH.

Doznajemo: HDZ testirao AI ministra, drugi dan je počeo krasti