KO ĆE ODLUČIVATI O SUDBINI SRBIJE?” Brnabić postavila pitanje o narednoj deceniji

0
IMG_1770

Predsjednica Narodne skupštine Ana Brnabić objavila je na svom Instagram nalogu dio televizijskog gostovanja u kojem govori o tome ko će voditi Srbiju u narednom periodu i kakav će biti pravac razvoja države.

U objavljenom snimku Brnabić je postavila, kako je rekla, ključno pitanje o budućnosti Serbia i političkom izboru koji se nalazi pred građanima.

„Ko će voditi Srbiju u narednih 10 godina, koje će odrediti narednih 100 godina? Ljudi bez lica, koji ne mogu ni da se predstave, ili oni koji su uspjeli da Srbiju podignu iz pepela?“ upitala je Brnabić.

Ona je u nastavku uporedila rezultate prethodnih vlasti i sadašnje politike, navodeći da je riječ o dva potpuno različita pristupa vođenju države.

„Oni koji su ugasili 550.000 radnih mjesta ili oni koji su uspjeli da stvore 600.000 radnih mjesta?“ dodala je predsjednica Skupštine.

Objava je izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama, gdje se povela rasprava o političkom pravcu zemlje i budućnosti Srbije u narednoj deceniji.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *